Sør Cup 2017

Info om Sør Cup

Treningstider sesong 2016

Treningstider for årets fotballsesong

Sesong 2016

Litt om J11 og sesong-16

Møller cup 2016

Info fra Møller cup 03.04.16

Klubb-TV

Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
30.08 17:30 Sakkestad (kunst) B
Haugar #2 - SUIL Jenter 14 år -
02.09 18:30 Skudenes gressbane A H
SUIL Jenter 14 år - Falkeid 14-15 -
11.09 18:30 B
Stegaberg IL Stegaberg/Skjold - SUIL Jenter 14 år -
18.09 18:30 Skudenes kunstgress B
Etne IL #1 - SUIL Jenter 14 år -
25.09 18:30 Kolnes (kunstgress) B B
Kolnes IL J 2005 - SUIL Jenter 14 år -
18.08 17:00 Åkra kunstgress H  
SUIL Jenter 14 år - Åkra IL #1 -  
16.06 18:00 Vikedal B  
Vindafjord - SUIL Jenter 14 år 1 - 1  
05.06 18:30 Skudenes kunstgress H  
SUIL Jenter 14 år - IL Skjoldar #1 1 - 1  
27.05 17:00 Åsebøen Kunstgress B  
Kopervik Jenter 2005 (1) - SUIL Jenter 14 år 3 - 7  
22.05 18:30 Grinde Kunstgress A-1 B  
Skjold IL f.05/06 - 1 - SUIL Jenter 14 år 4 - 6  
30.10 18:30 Skudenes kunstgress H  
SUIL Jenter 14 år - Vindafjord -  
23.10 18:30 B  
IL Skjoldar #1 - SUIL Jenter 14 år -  
02.10 18:30 Skudenes kunstgress A H  
SUIL Jenter 14 år - Skjold IL f.05/06 - 1 -  
25.09 18:30 Kolnes (kunstgress) B B  
Kolnes IL J 2005 - SUIL Jenter 14 år -  
18.09 18:30 Skudenes kunstgress B  
Etne IL #1 - SUIL Jenter 14 år -  
11.09 18:30 B  
Stegaberg IL Stegaberg/Skjold - SUIL Jenter 14 år -  
02.09 18:30 Skudenes gressbane A H  
SUIL Jenter 14 år - Falkeid 14-15 -  
30.08 17:30 Sakkestad (kunst) B  
Haugar #2 - SUIL Jenter 14 år -  
18.08 17:00 Åkra kunstgress H  
SUIL Jenter 14 år - Åkra IL #1 -  
16.06 18:00 Vikedal B  
Vindafjord - SUIL Jenter 14 år 1 - 1  
05.06 18:30 Skudenes kunstgress H  
SUIL Jenter 14 år - IL Skjoldar #1 1 - 1  
27.05 17:00 Åsebøen Kunstgress B  
Kopervik Jenter 2005 (1) - SUIL Jenter 14 år 3 - 7  
22.05 18:30 Grinde Kunstgress A-1 B  
Skjold IL f.05/06 - 1 - SUIL Jenter 14 år 4 - 6  
15.05 18:30 Skudenes kunstgress H  
SUIL Jenter 14 år - Kolnes IL J 2005 5 - 0  
08.05 18:30 Etne kunstgress B  
Etne IL #1 - SUIL Jenter 14 år 4 - 1  
03.05 18:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL Jenter 14 år - Stegaberg IL Stegaberg/Skjold 1 - 2  
25.04 17:30 Tysværvåg Kunstgress 9er A B  
Falkeid J14 og J15 - Falkeid J14-15 7er 2 - 8  
10.04 18:30 Skudenes kunstgress H  
SUIL Jenter 14 år - Haugar #2 2 - 1  
07.04 15:00 Gymnasbane 6 B  
Haugar #2 - SUIL Jenter 14 år 4 - 3  
07.04 12:00 Gymnasbane 7 H  
SUIL Jenter 14 år - Haugar #2 1 - 1  
06.04 16:00 Gymnasbane 7 H  
SUIL Jenter 14 år - Torvastad #1 0 - 4  
06.04 13:00 Gymnasbane 6 B  
Skjold/stegaberg - SUIL Jenter 14 år 1 - 0  
03.04 18:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL Jenter 14 år - Åkra IL #1 2 - 5  
07.03 17:00 Fotballhallen H  
SUIL Jenter 14 år - SUIL #1 2 - 8  
17.02 13:45 Storhallen B  
Stegaberg IL #1 - SUIL Jenter 14 år 1 - 7  
17.02 11:30 Storhallen H  
SUIL Jenter 14 år - Bremnes IL Svortland 1 0 - 3  
17.02 09:15 Storhallen B  
Kopervik - SUIL Jenter 14 år 0 - 4  
02.02 13:30 Skudehallen H  
SUIL Jenter 14 år - Torvastad #1 1 - 3  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Amalie E 12 17
Anna Linnea V 12 18 1 1
Annie D 14 13
Camilla Ramos H 13 14
Ine E 13 15 1
Louise Tobiassen N 13 17 3 4
Malin Jakobsen F 13 19
Martha Karin Gofar F 13 19 14
Marthe T 14 19 3 2
Mathea S 14 16 3 2
Nora G 13 19 2 6
Norma J 13 19 1
Susannah Marie C. F 12 19 3 10
Thea Høines D 13 14
Tuva S 13 19 5 5
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift