Oversikt - Seriekamper

Se vedlagt fil som viser en samlet oversikt over seriekamper for A-lag, G16 og G15 frem mot sommerferien.

Klubb-TV

Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
15.08 20:00 Skudenes Kunstgress H
SUIL A-Lag - SK Vedavåg Karmøy #1 -
15.08 20:00 Skudenes kunstgress H
SUIL A-Lag - SK Vedavåg Karmøy #1 -
22.08 20:00 Skudenes kunstgress H
SUIL A-Lag - Hemmingstad -
30.08 19:00 Sakkestad (kunst) B
Haugar #1 - SUIL A-Lag -
30.08 19:00 Sakkestad Kunstgress B
Haugar #1 - SUIL A-Lag -
01.07 19:00 Nord Nye Kunstgras B  
Nord - SUIL A-Lag -  
27.06 20:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL A-Lag - Rubbestadnes -  
22.06 14:00 Sauda stadion KG B  
Sauda - SUIL A-Lag -  
13.06 19:00 SR-Bank Stadion Ølen B  
Ølen - SUIL A-Lag -  
06.06 20:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL A-Lag - Stegaberg IL Herrer 1 - 2  
09.11 14:00 B  
SK Vedavåg Karmøy #1 - SUIL A-Lag -  
09.11 14:00 Storhall Karmøy B  
SK Vedavåg Karmøy #1 - SUIL A-Lag -  
07.11 20:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL A-Lag - Nord -  
31.10 19:00 Rubbestadneset Kunstgras B  
Rubbestadnes - SUIL A-Lag -  
24.10 19:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL A-Lag - Sauda -  
17.10 19:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL A-Lag - Ølen -  
10.10 19:00 Frakkagjerd Kunstgress B  
Stegaberg IL Herrer - SUIL A-Lag -  
04.10 20:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL A-Lag - SK Vats Vats/Skjoldar sam Alag -  
30.09 20:00 Åsebøen Kunstgras B  
Kopervik B-Lag Herrer - SUIL A-Lag -  
18.09 20:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL A-Lag - Avaldsnes #1 -  
16.09 19:00 Djervbanen B  
Djerv 1919 #1 - SUIL A-Lag -  
05.09 20:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL A-Lag - Etne IL #1 -  
30.08 19:00 Sakkestad Kunstgress B  
Haugar #1 - SUIL A-Lag -  
30.08 19:00 Sakkestad (kunst) B  
Haugar #1 - SUIL A-Lag -  
22.08 20:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL A-Lag - Hemmingstad -  
15.08 20:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL A-Lag - SK Vedavåg Karmøy #1 -  
15.08 20:00 Skudenes Kunstgress H  
SUIL A-Lag - SK Vedavåg Karmøy #1 -  
01.07 19:00 Nord Nye Kunstgras B  
Nord - SUIL A-Lag -  
27.06 20:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL A-Lag - Rubbestadnes -  
22.06 14:00 Sauda stadion KG B  
Sauda - SUIL A-Lag -  
13.06 19:00 SR-Bank Stadion Ølen B  
Ølen - SUIL A-Lag -  
06.06 20:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL A-Lag - Stegaberg IL Herrer 1 - 2  
28.05 19:00 Skjold Stadion 1 B  
Vats 94/Skjoldar - SUIL A-Lag -  
16.05 20:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL A-Lag - Kopervik B-Lag Herrer -  
10.05 19:00 Avaldsnes 1 B  
Avaldsnes #1 - SUIL A-Lag -  
07.05 20:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL A-Lag - Djerv 1919 #1 -  
26.04 19:00 Etne Kunstgress B  
Etne IL #1 - SUIL A-Lag 3 - 4  
08.04 20:00 Skudenes Kunstgress H  
SUIL A-Lag - Haugar #1 0 - 4  
05.04 19:30 Gymnasbane 5 B  
Hemmingstad - SUIL A-Lag 2 - 4  
08.03 19:00 Frakkagjerd kunstgress B  
Stegaberg IL Herrer - SUIL A-Lag 7 - 4  
21.02 19:30 Skudenes kunstgress H  
SUIL A-Lag - Djerv 1919 B -  
21.02 19:30 H  
SUIL A-Lag - Djerv 1919 #1 3 - 4  
14.02 19:30 Skudenes kunstgress H  
SUIL A-Lag - Skjold IL #1 3 - 1  
06.02 19:00 Bremnes kunstgress B  
Bremnes IL Menn - SUIL A-Lag 3 - 2  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift